بازیهای مبارزه‌ایی بیشتر به خاطر کاراکترهای داخل بازی و حس و حال داستان مبارزه‌ی درون آن مطرح می‌شوند. Super Smash Bros. Ultimate بازی نینتندو سوییچ است که به صورت انحصاری برای این کنسول عرضه شده است. این بازی برای طرفداران نینتندو بیشتر از یک بازی فایتینگ است. سوپر اسمش بروز آلتیمیت همانند نسخه‌های قبل شامل بخش مرحله‌ای می باشد که گیمپلی بازی تا 30 ساعت زمان لازم دارد تا به پایان برسد.

تا به امروز تعداد شخصیت های این عنوان به 89 عدد رسیده است اما براساس گفته نینتندو دیگر قرار نیست کاراکتر دیگری به این لیست اضافه شود. تمامی شخصیتهای مطرح کمپانی نینتندو و اکثر کاراکترهای معروف دیگر سازنده‌گان بازی، با اجازه قانونی و تحت لیسانس در این بازی محبوب شرکت دارند.

Super Smash Bros. Ultimate بازی انحصاری نینتندو سوییچ
Super Smash Bros. Ultimate بازی انحصاری نینتندو سوییچ

این بازی برای سالهاست که طرفداران خاص خود را دارد و بدون شک اگر اهل مبارزه و ساعتها تمرین هستید انتخاب مناسبی برایتان است و با کومبو‌های بینظیرش حین مبارزات لذت بازی را بیشتر حس خواهید کرد و از داشتن این عنوان پشیمان نخواهید شد. حتی تجربه بازی به صورت چهار نفره هیجان بیشتر و اشتیاق زیادی را بین جمع خانواده و دوستان برایتان به ارمغان خواهد آورد.

نسخه کالکتور ادیشن نینتندو سوییچ برای بازی Super Smash Bros. Ultimate

این بازی انحصاری نینتندو در فروشگاه آنلاین نینتندو به صورت دیجیتالی نیز موجود است برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

یک ویدیو از بازی Super Smash Bros. Ultimate را در پایین تماشا کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید