دوستان عزیز نینتندو بازی حتما بر اساس تیتر این پست متوجه شده‌اید که لذت بازی Mario Party Superstars به زمانی است که چهار نفر دورهم بازی کنند تا لحظاتی پر از شادی و خاطرات دلچسبی را برایتان رقم بزند.

اما بهتر است بدانید که نیاز به چهار بازیکن شرط مهمی نیست که نتوانید این بازی را تجربه کنید شما می توانید آفلاین و یا به صورت آنلاین امکان بازی با هوش مصنوعی و یا دوستانتان را داشته باشید.

اسکرین شات بازی ماریو پارتی سوپراستارز

ماریو پارتی سوپر استارز یک بازی مناسب برای کل کل در جمع خانواده و حل معماهای شیرین و سرعت عمل در پایان رساندن مرحله هاست. این بازی درون خود یک بخش اصلی و صد عدد مینی گیم دارد. این مینی گیم ها همگی نسخه‌های بازسازی شده از 10 ماریو پارتی قبلی است که در این 23 سال تا به حال برای کنسولهای نینتندو عرضه شده است و بسیاری از طرفداران نینتندو خاطرات زیادی از این بازی داردند.

این بازی از لحاظ امتیاز در طول تاریخ عرضه خود نتوانسته بود در میان کنسولهای نینتندو امتیاز زیادی را کسب کند. اما ماریو پارتی سوپر استارز توانسته امتیازات خوبی را کسب کند و همچنان طرفداران زیادی بین مخاطبان به دست آورد. همین مورد باعث فروش هرچه بیشتر این بازی شده است.

صد مینی گیم بازسازی شده از نسخه های قبلی ماریو پارتی سوپر استارز

اگر نینتندو سوییچ دارید و هنوز موفق به خرید ماریو پارتی سوپر استارز نشده‌اید توصیه می کنم بی‌درنگ به خرید آن اقدام کنید. این بازی انحصاری نینتندو در فروشگاه انلاین نینتندو به صورت دیجیتالی نیز موجود است برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

در پایان یک ویدیو از بازی را تماشا کنید تا بیشتر از جزییات بازی آگاه شوید.